Прочищення каналізації

Замовити виїзд

Ціни на прочищення каналізації

Вид робіт Одиниця виміру Цiна (грн)
1 Прочищення каналізаційних труб (гідродинамічна, механічна) від 10 м.п м.п. 50 Замовити
2 Прочищення вертикальних труб каналізації поверх 330 Замовити
3 Очищення каналізаційного колодязя шт. 200 Замовити
4 Нічний виїзд екіпажу шт. 2900 Замовити
5 Відкачування рідких відходів (жирів) з утилізацією 1 куб. 700 Замовити
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
7 Аварійне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт договірна Замовити
8 Електромеханічна прочищення каналізації (понад 10 м.п.) м.п 50 Замовити

Дізнатися вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

Дізнатися вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?

ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?

Сфера наших послуг

Методи прочищення каналізації

Замовити виїзд

передзвонимо через 30 секунд

Замовити виїзд

передзвонимо через 30 секунд

Наша команда

 • Олексій

  Старший аварійної бригади №1
  Олексій

 • Влад

  Старший аварійної бригади №2
  Влад

 • Олександр

  Експедитор аварійної бригади №1
  Олександр

 • Сергій

  Експедитор аварійної бригади №2
  Сергій

Чистка каналізації в Києві з Крот Сервіс

Професійна чистка каналізації в м. Київ і передмісті містить використання тільки новітнього обладнання, яке дозволяє зробити відеообстеження труб, виконати швидке очищення трубопровідних шляхів. Всього за 15 хвилин ви отримаєте максимально якісну промивку трубопроводів, очищення каналізації та повне усунення засмічень.

Хімічне прочищення каналізації

У Києві або Київській області можна купити абсолютно будь-які хімікати, в тому числі і для прочищення каналізації. Але якщо вас цікавить якісна, професійна прочистка каналізації хімічним способом, ми рекомендуємо універсальний засіб для прочищення засмічень труб середнього рівня складності – «Крот». Фактично, цей засіб є концентрованим лугом, завданням якого є не стільки усунення засмічення, а ослаблення його структури, після чого можна вдатися до подальшого очищення каналізації. Однак в якому разі можна сподіватися на те, що чистка каналізації буде ефективною при використанні хімічного способу? Якщо ви впевнені, що всередині труби не забився сторонній предмет і його фракція просто не дозволяє воді йти і засмічує трубопровід, то неполадка з трубами є наслідком затяжного процесу, в перебігу якого на стінках труб утворювався наліт з жиру, волосся та різноманітних напіврідких відходів. Луг не може розчинити камінь або знищити випадково змиту в унітаз ганчірку для підлоги, але концентрат легко справляється з жиром, волоссям і дрібними засміченнями. Якщо ж у Вас немає бажання або часу виконувати чистку каналізації хімічним способом, тоді телефонуйте в нашу службу Крот Сервіс.

Електромеханічне прочищення каналізації

Зробити електромеханічну прочистку каналізації – це професійно усунути засмічення за допомогою електричної машини, яка обертає спеціалізований спіральний трос зі швидкістю 500 оборотів за хвилину. Завдяки своїй гнучкості металева спіраль проходить будь-які повороти в трубах (45,90 градусів), і справляється з поставленим завданням в трубах діаметром від 30 мм до 250 мм. Еластичність троса не пошкоджує герметичність між стиками і не ушкоджує стінки каналізаційної труби. Цей метод абсолютно безпечний і ефективний для труб:

Адаптивні насадки на кінці спіралі застосовуються для прочищення засмічень різної складності. За допомогою цілого набору різних насадок фахівці компанії Крот Сервіс у м. Київ можуть дістатися до засмічення, прорізати коріння дерев, вилучити чужорідні предмети з труби (ганчірки, рушники, туалетний папір, серветки, засоби особистої гігієни тощо), розбити жирову пробку і очистити стінки труби від різних відкладень, опадів і наростів, відновлюючи початкову пропускну здатність каналізації.

Гідродинамічна промивка каналізаційних мереж

Гідродинамічна чистка каналізації – це промивка труб водою апаратом високого тиску. Потужність подачі струменя досягає 250 атмосфер, що дозволяє вимити стінки труби до ідеального стану. Такі відкладення, як пісок, глина, земля, бруд, жир стрімко видаляються, повертаючи трубі повноцінну пропускну здатність. Наші фахівці використовують гідродинаміку для:

Найбільш ефективним є застосування декількох методів усунення засмічень. Так, в деяких випадках спочатку необхідно прорізати коріння дерев або пробурити тверде засмічення електромеханічним обладнанням і вже потім вимивати залишки напором води. Гідродинамічний спосіб широко застосовується для прочищення зовнішньої каналізації, очищення міської та вуличної каналізаційної мережі.

Відеодіагностика (телеінспекція) каналізаційних мереж

Відеоінспекція труб дозволяє фахівцям «Крот-Сервіс» найбільш точно:

До того ж, телеінспекція використовується для оцінки якості проведених робіт, для визначення внутрішнього стану стінок труби і герметичності стиків. Існує можливість записувати відео на диск або флеш-накопичувач для подальшого вивчення проблеми або використовувати відео як доказ несанкціонованого врізання в трубу. Відеоінспекція також дозволяє запобігати аварійній ситуації завдяки виявленню несправного стану труби (вигин, пролом, зміщення). З огляду на реальний незадовільний стан трубопровідних шляхів телеінспекція каналізаційних мереж стає все більш актуальною для своєчасного запобігання аварійних випадків. Таким чином, замовляючи відеодіагностику, замовник отримує незамінну інформацію, і тим самим економить свій час і гроші. Ціна прочистки каналізації вас приємно вразить! Ми виконуємо роботу якісно, надаємо гарантію та подальші поради щодо експлуатації трубопровідних шляхів. Ніякої оплати наперед – ви сплачуєте лише після того, як особисто перевірите працездатність трубопроводу та каналізаційної мережі.

Показати більше

Оформіть замовлення онлайн
отримаєте 10% знижки

Замовити прочищення

Крот-сервiс
55137
click fraud detection